„Szumią lasy pachną łąki,
Słońce tańczy wokół nas.
Odchodzimy już ze żłobka,
Bo przedszkola nadszedł czas”

Z bólem serca żegnamy się z naszymi podopiecznymi, z którymi przeżyliśmy wspaniałe dni. Mury naszego żłobka opuszcza w tym roku 51 dzieci z czterech grup. Niektóre z nich spędziły z nami cały rok, ale są też takie, które uczęszczały do nas od czasu niemowlęcego. To wielki zaszczyt dla nas uczestniczyć w ich wychowaniu i patrzeć jak rozwijają się nasze maluchy, które stają się już na tyle samodzielne, by iść dalej, do przedszkola. Z tej okazji nasi tegoroczni absolwenci otrzymali od nas dyplomy ukończenia żłobka oraz wiele ciekawych upominków.
Dzieciaki były bardzo pracowite w tym roku, nauczyły się wiele nowych piosenek oraz wierszyków.
Wszystkim naszym podopiecznym życzymy wielu sukcesów w przedszkolu, samych pogodnych dni oraz wiele radości. Dziękujemy Wam drogie dzieci za wszystkie spędzone z nami chwile, za codzienny uśmiech i zabawę. Rodzicom natomiast, którzy okazali nam zaufanie, powierzając swoje dzieci naszej opiece, dziękujemy za miłą współpracę i życzymy wielu powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów swoich dzieci.

Z okazji Dnia Ojca wszystkie dzieci w żłobku wykonywały piękne laurki, które później wręczyły swoim Tatusiom. Grupa IV nauczyła się piosenki, a grupa III krótkiego wierszyka.
W dniu dzisiejszym również swoje urodziny obchodziła Nikola z II grupy. Wspólnie z dziećmi odśpiewaliśmy „sto lat”, a Solenizantka w podziękowaniu poczęstowała wszystkich cukierkami.

„Tato, tato,
jak to dobrze, że
jesteś zawsze blisko,
i że kochasz mnie.
Tato, tato,
nigdy nie smuć się
i pamiętaj przecież,
ja też kocham cię.”