Uśmiechów i radości u nas dzisiaj było co niemiara. Ciocie dołożyły wszelkich starań, by wystrój naszego ogródka wyglądał bajkowo i kolorowo. Zaraz po śniadaniu dzieci z grupy Rybek i Tygrysków wyruszyły na spacer do naszego bajkowego ogródka, w którym czekały ich wspaniałe atrakcje. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał dzieci do tańca przygotowaną przez siebie muzyką. Muzyka była skoczna i rytmiczna, a jej dźwięki rozlegały się po całym osiedlu. Nasz plac zabaw zamienił się w „krainę kolorowych baniek i balonów”. Wszyscy mogli oglądać bańki mydlane, małe, duże i te wielkie. Dzieciaki próbowały łapać kolorowe bańki. Radości było co nie miara. Nasze maluchy odwiedził nawet smok Feluś, który dzisiaj obchodził swoje urodziny i z tej okazji poczęstował dzieci urodzinowym tortem.
Życzymy naszemu Felusiowi wszystkiego co najlepsze, uśmiechu, zdrowia i spełnienia marzeń oraz zapraszamy częściej do żłobka.
😉
Dzięki wspaniałej pogodzie nasze święto przebiegło w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Na koniec dnia każde dziecko otrzymało prezent z okazji Dnia Dziecka.

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy zdrowia, dużo uśmiechu każdego dnia, radosnych i beztroskich chwil oraz spełnienia wszelkich marzeń!

Kolaż ze zdjęć przedstawiający dzieci bawiące się na placu zabaw

Kolaż przedstawiający zdjęcia dzieci bawiące się na placu zabaw kolorowo udekorowanym.

Kolaż przedstawiający zdjęcia dzieci, które łapią bańki mydlane

Kolaż przedstawiający zdjęcia baniek mydlanych oraz dzieci, które próbują je łapać.

Zdjęcie przedstawia dzieci bawiące się na placu zabaw, łapiące bańki mydlane

Kolaż przedstawiający zdjęcia z urodzin smoka Felusia, tort Smoka oraz jego odwiedziny