Od września swoje drzwi otworzył nowy Żłobek, który mieści się w budynku Przedszkola nr 20 w Mielcu.
Bardzo ciepło witamy wszystkich żłobkowiczów i ich rodziców w naszym nowym i kolorowym budynku. Witamy zarówno nowe dzieci, jak i te, które już uczęszczały przed wakacjami do żłobka. Początki września to zawsze niełatwy czas dla dzieci, rodziców, jak i pań opiekunek, gdyż dzieci muszą przejść bardzo ważny etap zwany adaptacją do żłobka. Wszyscy potrzebujemy czasu. Musimy współpracować oraz obdarzyć się nawzajem zaufaniem, gdyż maluszki będą spędzać u nas sporą część dnia. W żłobku nikt na pewno nie będzie się nudzić. W naszych grupach „Tygrysków” i „Rybek” będziemy organizować zajęcia w różnych formach.

Natomiast Wam Drodzy Rodzice, życzymy cierpliwości i konsekwencji w trudnym wychowaniu młodych ludzi oraz wiele radości z osiągnięć Waszych dzieci!

Dzieci z grupy II codziennie uczą się nowych umiejętności. Korzystając z ostatnich ciepłych dni, wychodzimy na spacery z naszym wężem Marysią, która towarzyszy nam w świetnej zabawie, a także dba o nasze bezpieczeństwo. Ćwiczymy koordynację, motorykę małą, pobudzamy naszą wyobraźnię. Uczymy się prawidłowego trzymania w ręce kredki. Tworzymy małe dzieła sztuki.
Każdy dzień jest pełen emocji.